AIR-MEDI UVC DESTEKLİ HAVA TEMİZLEME CİHAZI (1750 m3/h)

Marka: Air-Medi
Ürün Kodu: AIR-MEDI
50.984,99TL
Vergiler Hariç: 43.207,62TL
   0 yorum  |  Yorum Yap

AIR MEDI HAVA TEMİZLEME CİHAZI

YERLİ ÜRETİM HAVA TEMİZLEME CİHAZI

Hastalıkların önlenmesinde gündelik hayatta soluduğumuz havanın temiz olması önem kazanmaktadır. AirMEDI, kapalı alan kullanımı için tasarlanmış olup ortam havasının hızlıca temizlenmesini sağlamaktadır. Başta sağlık kuruluşları olmak üzere ortamda bulunan mikropların temizlenmesini sağlayıp kişilerin sağlıklarını kazanma sürecini hızlandırıcı yönde etki etmektedir.

-1750 m3/h alanı virüslerden temizlemektedir.

UVC destekli temizleyecilerinin çalışma prensibi, UV ışınının mikro organizmaların DNA veya RNA' sına nüfuz etmesi ve hücre bağlarına zarar vererek etkisiz hale getirmesidir. Böylece spor, bakteri veya virüs gibi patojenler çoğalamaz hale getirilmektedir. H-13 Filtre ve Destek Filtreleri ile UVC Teknolojisini inovatif olarak bir araya getiren Airmedi; odalarınıza, ofislerinizde ancak ameliyathanelerde sağlanabilen hava temizliğini sağlamaktadır.

G4 Elyaf Filtre, Aktif Karbon Filtre, Hepa Filtre

Teknik Özellikler
Montaj Bilgileri

Satın almış olduğunuz ürünü kullanım ve kurulum kılavuzunda yer alan talimatlara göre kullanabilirsiniz. Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır. Fiyata dahil değildir.

Teslimat Bilgileri

Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından bize ulaştırılacak ve ürünlerin değişimi yapılacaktır. Değişim veya iade işleminiz için Pointmarkt Müşteri Hizmetleri Hattımıza Ulaşarak Bilgi Alabilirsiniz. Sipariş oluşturduğunuz ürünler satın alma ekranlarında size gösterilen tarih / tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi